Giresun Belediyesi’nin Dergisinin 3. Sayısı Çıktı

Giresun Belediyesi’nin Dergisinin 3. Sayısı Çıktı

Giresun Belediyesi Dergisinin üçüncü sayısı yayınlandı.

Belediye Basın İletişim Bürosu tarafından hazırlanan 110 sayfalık dergide; 1 Mayıs 2015 ile 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar, tamamlanan ve başlanan projeler, sportif ve kültürel faaliyetler ile sosyal projeleri anlatan konular yer alıyor.

“Giresun’daki değişimin farkında mısınız?” sloganı ile hazırlanan derginin kapağında Giresun yazısına vurgu yapılırken, Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun 4 yaşında bir erkek çocuğu ile çekilmiş fotoğrafı da bulunuyor. Arka kapakta ise Doğu Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olma özelliği taşıyan Giresun Adası’nın üzerinden güneş doğarken çekilmiş bir fotoğraf kullanıldı.

Başkan Kerim Aksu’nun mesajı ile başlayan dergi; “Fotoğraflarla Başkan Kerim Aksu, Belediye Çalışmaları, Sosyal ve Kültürel Haberler, Spor Haberleri, Fotoğraflarla Eski Giresun, Fotoğraflarla Giresun ve Gazete Haberleri” bölümlerini içeriyor.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Giresun Gazete Haber Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi Açılışı

Giresun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün 2015-2016 yıl yılsonu sergisi, il merkezinde açıldı. Sergi açılışı nedeniyle...

Vali KARAHAN’dan Yaralanan Özel Güvenlik Görevlisine Ziyaret

Giresun Valisi Hasan Karahan, teröristlerce tuzaklanan mayının patlaması sonucu ayağından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan özel...

Kapat