Gümrük Binası Haziranda Teslim Edilecek

Giresun Valisi Hasan Karahan, 28 Mart 2017 Salı günü Giresun Limanı sahasında yapımı devam eden Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’nin katılımıyla, 21 Ekim 2015 tarihinde temeli atılan ve yapımı hızla devam eden inşaatta ki çalışmaları yerinde inceleyen Vali Karahan, son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı.

%70’i tamamlanan inşaatın, ince işçiliği ve dış cephe kaplamasının devam ettiği bilgisini veren yetkililer, alanda Gümrük Hizmet Binasının yanında; 2 bin m² alanlı fuar ve sergi salonu, 500 kişilik kongre salonu, 40 odalı misafirhane, 200 m² alan üzerine restoranın da yer aldığı kompleks inşaatının da aralıksız devam ettiğini ve Haziran ayında tamamen bitirilerek teslim edileceğini belirttiler.

Çalışmaların aksatılmadan devam ederek en kısa zamanda bitirilmesi talimatını veren Vali Karahan, çalışanlara kolaylıklar diledi.

İnşaat incelemeleri sonrası Ticaret Odasını ziyaret eden Vali Karahan, Başkan Hasan Çakırmelikoğlu ile bir süre sohbet etti.

Sohbette “Milli İstihdam Seferberliği”yle ilgili ilimizde yapılan çalışmalar ele alındı.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Giresun Haber Gazetesi
Author Rating
51star1star1star1star1star
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
DİSK Genel Başkanı KANİ BEKO’dan Giresun Belediyesi’ne Ziyaret

“Hayırlı İşçi Buluşmaları” toplantıları düzenleyen Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Kani Beko Giresun’daki...

Chiara Nasti

Kapat