Mark Zuckerberg Hacklendi!

Mark Zuckerberg Hacklendi!

Facebook kurucu ve CEO’su Mark Zuckerberg’in sosyal medya hesapları ele geçirildi. İşte Zuckerberg’in hacklenmesindeki detaylar haberimizde…
Dünyanın en zengin insanı olsanız bile, yeteri kadar korunma sağlayamayabilirsiniz. Mark Zuckerberg için de aynı şey geçerli oldu. Facebook’un kurucularından Mark Zuckerberg’in Twitter, Pinterest, LinkedIn hesapları hacklendi.

Facebook CEO’sunun da diğer insanlar gibi sosyal medyada hesapları var. Kendisi, bu hesapları korumak için standart uygulamaların dışına çıksa dahi, OurMine takımının saldırılarında kaçamadı.
Daha önce de LinkedIn hesaplarının parolalarının çalındığına dair bir haber yapmıştık. Mark Zuckerberg’in de Twitter ve Pinterest hesaplarının yanı sıra LinkedIn hesabı da hacklendi.

Google+ hesabı es geçilmiş

Instagram hesabını da hacklediklerini iddia eden saldırganların son gelişmelere göre bunu aslında yapamadıkları ortaya çıktı. Facebook CEO’sunun Google+ hesabında bir değişiklik görünmüyor. Bunun farklı güvenlik uygulamaları kullanmış olmasından mı yoksa saldırganların bunun için uğraş göstermemesinden mi kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Giresun Gazete Haber Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
Tesla Güvenli mi? Değil Mi?

Tesla Model X, geçtiğimiz günlerde kaza yapmış, kazaya yazılım hatasının sebep olduğu tartışmaları meydana getirmişti....

Apple Muhammed Ali’yi Unutmadı

ABD merkezli teknoloji devi hayatını kaybeden efsane boksör Muhammed Ali için ana sayfasını güncelledi. Apple...

Kapat